Prague,
17
Srpen
2017
|
07:24
Europe/Amsterdam

Do týmu Industrial & Logistics nastoupil na pozici Associate Director Zdeněk Kašpar

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila, že se novým členem týmu CBRE Industrial & Logistics stal Zdeněk Kašpar na pozici Associate Director.

Zdeněk Kašpar se zaměří na poskytování poradenství pro společnosti v rámci celé České republiky v oblasti finanční a provozní optimalizace průmyslových a logistických prostor, se specializací na koncové uživatele z oblasti logistiky.

Bert Hesselink, Head of  Industrial & Logistics CBRE
Zdeněk přináší bohaté zkušenosti z oblasti logistiky, které nám pomohou lépe porozumět našim klientům. Díky tomu budeme moci poskytnout kvalitnější poradenství především nájemcům hal. Jsem přesvědčen, že díky know-how, které Zdeněk přináší, rozšíříme portfolio poskytovaných služeb a růst podílu na trhu v České republice. Se Zdeňkem jako součástí našeho týmu budeme mít větší možnosti, jak udělat z České republiky lepší místo k životu.
Bert Hesselink, Head of Industrial & Logistics CBRE

Zdeněk Kašpar vystudoval obor elektrotechnika na ČVUT v Praze. V odvětví logistiky pracuje více než dvacet let. Byl členem managementu společnosti DB Schenker, kde zastával uplynulých 10 let pozici provozního ředitele a řídil divizi skladové logistiky v České republice. Nesl odpovědnost za hospodářské výsledky jedenácti logistických center, několik set lidí po celé České republice a strategický obchodní rozvoj divize. Předtím pracoval také ve vyšších pozicích v oboru logistiky např. u společností Sony nebo Kimberly-Clark.