Praha,
01
Říjen
2015
|
13:40
Europe/Amsterdam

Český projekt CBRE Zasedačka roku inspiruje další evropské země

Rakousko spustilo soutěž Company Lounge of the year

Shrnutí

Soutěž CBRE Zasedačka roku, která má za cíl odhalit inspirativní kancelářské prostory a otevřít diskuzi nad tématem pracovního prostředí v České republice, inspiruje další evropské země. V Rakousku byl spuštěn projekt Company Lounge of the year, jenž je inspirován právě projektem společnosti CBRE. Ta si po svém prvním ročníku v České republice vysloužila značnou pozornost veřejnosti a sbírala za svůj nápad různá marketingová ocenění (1. místo v soutěži Fénix, 2. místo ve Zlatém středníku a 2. místo v České ceně za PR). 

Původně český nápad, který vznikl ve společné dílně agentury Dark Side a společnosti CBRE na sebe

váže pozornost i v zahraničí. V Rakousku byl v těchto dnech spuštěn obdobný projekt pro hodnocení nejlepšího pracovního prostředí firem - Company Lounge of the year. Rakousko není poslední zemí, která se úspěšným projektem, jenž přitahuje pozornost odborné i laické veřejnosti, inspirovala. Příští rok plánuje soutěž realizovat i CBRE v Polsku.

 
 
říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE
Projekt Zasedačka roku chce především ukázat, jak firmy žijí.  Kancelář a její uspořádání mohou pomoci k vyššímu obratu firmy, lepší spolupráci mezi zaměstnanci a efektivní komunikaci mezi nimi. V kanceláři trávíme velkou část svého života – mělo by nás zajímat, jak co nejlépe v takovém prostředí žít. První ročník soutěže nás přesvědčil, že jdeme správnou cestou. A jsme hrdi na to, že se ryze českým nápadem podařilo oslovit i další firmy v zahraničí.
říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se může přihlásit každá společnost až do 30. října. Ocenění mohou firmy získat v pěti kategoriích: Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí, Zdravá kancelář a Kancelář pro budoucí výzvy. Slavnostní vyhlášení proběhne v únoru roku 2016. Předsedkyní poroty je architektka Eva Jiřičná, v porotě dále zasedne: Taťána le Moigne (Google), Marie Passburg (SKANSKA), Richard Curran (CBRE), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Petr Šimůnek (Forbes) a Pavel Maurer (Grand Restaurant). Generálním partnerem je společnost SKANSKA, hlavními partnery jsou CISCO, Microsoft, Philips, Steelcase a Vodafone. Partnery jsou společnosti MOSER, Darkside a Česká rada pro šetrné budovy. Mediálně projekt zastupuje Forbes, Hospodářské noviny, Jobs.cz, Direkt, Kancelář snů a PRIMA Living. Více o soutěži na www.zasedackaroku.cz.