Prague,
08
Listopad
2017
|
08:31
Europe/Amsterdam

Fitinn otevírá pro své návštěvníky nové fitness studio v OC Letmo v Brně

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem prostor pro fitness centrum Fitinn. Nové fitness centrum se nachází v 5. a 6. patře Obchodního centra Letmo v Brně.

Nové fitness centrum Fitinn, se nachází přímo v centru Brna v Obchodním centru Letmo a je otevřeno denně od 6 do 24 hod., včetně víkendů a svátků. Sportovní centrum Fitinn působí jak v České republice, tak i Slovensku, Slovinsku a Rakousku. Od roku 2004 nabízí svým členům silný poměr ceny a služeb, špičkovou kvalitu a optimální tréninkové podmínky.

Radana Malásková, Retail Leasing Consultant společnosti CBRE
Umístění fitness centra Fitinn v obchodním centru Letmo je pro nás skvělým úspěchem. Nejen, že výborně zapadne do strategické lokality v centru města, kde podobný koncept scházel, ale také posílí návštěvnost obchodního centra i mimo pracovní dny. Věřím, že nové fitness studio najde své klienty nejen z Brna, ale díky skvěle dostupné lokalitě i ze širokého okolí.
Radana Malásková, Retail Leasing Consultant společnosti CBRE

Nové fitness centrum Fitinn svým zákazníkům nabízí velkou tréninkovou plochu o rozloze 1 000 m2, vybavenou nejmodernějšími kardio a posilovacími stroji značek Precor nebo posilovacími stroji Europas No. 1 gym80, olympijskými činkami a jednoručkami s různými váhami. Studio navíc disponuje také zónou pro ženy a inovativní funkční zónou.

Fitinn si pro své centrum vybralo také strategickou destinaci. Obchodní centrum Letmo se nachází přímo v exkluzivním historickém centru Brna v přímé blízkosti vlakového i autobusového nádraží a zároveň také u hlavního tramvajového uzlu. Budova má dvě podzemní a osm nadzemních podlaží. Jednotlivá patra jsou koncipována jako obchodní galerie, propojená eskalátory a výtahy. OC Letmo nabízí svým zákazníkům širokou škálu obchodů a služeb, ale i zábavy. Zákazníkům je zde k dispozici přes 50 obchodů a 11 restaurací a kaváren. Nachází se zde supermarket, parfumerie, drogerie, kosmetika, lékárna, prodej a servis PC, služby mobilních operátorů a mnoho dalších. V dalších patrech lze nalézt obchody s módou, kavárnu a restaurace.