Praha,
09
Červenec
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ SPOLEČNOSTI CBRE O NEJLEPŠÍHO FOTOGRAFA ROKU BYLA ZAHÁJENA

Největší celosvětová fotografická soutěž přináší jako hlavní cenu účast na luxusním safari pro toho, kdo zašle nejlepší fotografii na téma „Pulzující města“

Hledání nejlepší fotografie, která bude náležitě oceněna, je tady! Soutěž CBRE Urban Photographer of the Year byla založena v roce 2007 společností CBRE - největší světovou poradenskou firmou v oblasti komerčních realit. Tato soutěž je určena fotografům z celého světa. Jen za loňský rok soutěžilo na 8.000 fotografií ze 115 zemí.

Oblíbené téma této soutěže nese název “Pulzující města”. Vyzývá amatérské i profesionální fotografy, aby zachytili okamžik, který považují za podstatu života ve městě. Momentka může vystihovat ať už dojímavý, inspirující, svérázný nebo zábavný okamžik a může být pořízena v jakoukoliv denní dobu.

Celkový vítěz této globální soutěže si bude moct vybrat z řady exotických míst, kam vyrazí na luxusní fotografické safari, které bude sponzorováno společností CBRE. Zároveň bude oceněno druhé a třetí místo, a dále pak 24 nejlepších fotografií, z nichž každá bude reprezentovat jinou hodinu dne.

Fotografie do soutěže lze posílat do 31. srpna 2013.

Michael Strong, výkonný člen představenstva pro CBRE v regionu EMEA, při zahájení soutěže poznamenal: „Každý rok vládne v této soutěži velká konkurence, množství přijatých fotografií je ohromující. Vítězové z předchozích let zachytili jedinečnou atmosféru měst po celém světě, a já bych tímto rád dodal odvahu ať už profesionálním fotografům tak nadšeným amatérům, aby se do soutěže také zapojili. Loni byly do soutěže přihlášeny snímky ze zemí tak vzdálených, jako jsou Bangladéš, Korea, Jižní Afrika či Brazílie. Vítězství v této soutěži přineslo mnoha fotografům světovou platformu, na které mohou představit svou práci.”