Praha,
12
Srpen
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

Heineken prodává bývalé distribuční centrum v Praze Stodůlkách

Společnost Heineken se rozhodla prodat své bývalé distribuční centrum v Praze Stodůlkách. CBRE získalo exkluzivní mandát pro zastupování při prodeji této nemovitosti. Jedná se o prodej skladové haly a souvisejícího pozemku. Nemovitost má velmi dobré dopravní napojení a nachází se v komerční zóně Praha Stodůky.

Pivovarnická skupina Heineken vlastní v České republice několik pivovarů a rozsáhlé portfolio značek jako například Krušovice, Starobrno či Zlatopramen.
DC Stodůlky není v současné době aktivně využíváno. Z pohledu lokality se jedná o jedinečnou příležitost pro odkup nemovitosti v dynamicky se rozvíjející oblasti Praha Stodůlky. Lokalita je vhodná jak pro sklady tak pro redevelopment na retailové využití. Velikost pozemku 5.800 m2 zastavěná plocha 2.400 m2. V sousedství se nachází čerpací stanice Shell. Nemovitost je umístěna v komerční zóně s dopravním napojením na Pražský okruh a další hlavní silniční tepny. Centrum města v dosahu 25 minut a letiště Václava Havla je dostupné do 10 minut. Veřejná doprava je v místě, metro linka B 3 min. autobusem. Ideální pro kombinované využití obchodních, kancelářských a skladových prostor.