Praha,
12
Srpen
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

Intercars v Green Square Říčany!

Společnost Intercars otěvřela nové distribuční centrum a pobočku o velikosti 1 400 m2 v Říčanech.

Nový nájemce Intercars se rozhodl pro expanzi svých aktivit do areálu Green Square Říčany. Transakci zajistil průmyslový tým mezinárodní poradenské společnosti CBRE. Intercars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě. V současné době má skupina Intercars vybudované pobočky v 9 zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy. Zastoupenena je rovněž v Itálii a Belgii. Stávající sít poboček v České republice v současné době čítá přibližně 17 poboček.

Nové nájemní prostory v rámci parku Green Square Říčany si nechala společnost Intercars postavit přesně na míru podle svých potřeb. Hala bude sloužit jako regionální sklad s pobočkou a prodejním showroomem. Tento krok má za cíl zlepšení zákaznického servisu a logistických služeb společnosti.

Green Square Říčany se nachází v dobré dostupnosti dálnice D1v Říčanech u Prahy. Park nabízí moderní skladové i retailové jednotky, které je možné přizpůsobit dle klienta. Do budoucna je plánovaná další výstavba. Developerem parku je společnost Contera.