Praha,
12
Březen
2015
|
00:00
Europe/Amsterdam

JANA PROKOPCOVÁ A PAULÍNA HUSOVÁ ROZŠÍŘILY AKTIVITY ODDĚLENÍ PRŮZKUMU TRHU

Oddělení Research & Consulting se tak stává největším oddělením průzkumu trhu v rámci realitního trhu v České republice

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, oznamuje změny v oddělení Research & Consulting. Jana Prokopcová a Paulína Husová, které v CBRE pracují již od roku 2008, se vracejí do týmu z mateřské dovolené. Pětičlenný tým Research & Consulting se tak pod vedením Kláry Bejblové stává největším oddělením průzkumu trhu v rámci českého realitního trhu.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
„Rozšíření oddělení průzkumu trhu o konzultační služby je reakcí na poptávku našich klientů, kterým poskytujeme komplexní nabídku služeb v rámci realitního sektoru. Klienti tak v CBRE dostanou kompletní informace a analýzy ušité na míru pro jejich byznys.“
Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE
Klára Bejblová, Head of Research & Consulting společnosti CBRE
„Jana Prokopcová a Paulína Husová mají bohaté zkušenosti s průzkumy na trhu nemovitostí. Poradenství a detailní analýzy „na míru“, které nyní nově v rámci oddělení zastřešují, budou maximálně pomáhat investorům, developerům, nájemcům i vlastníkům budov orientovat se na trhu nemovitostí a rozhodnout se o svých obchodních aktivitách.“
Klára Bejblová, Head of Research & Consulting společnosti CBRE

Jana Prokopcová pracuje v CBRE od roku 2008. V letech 2010 až 2013 vedla oddělení průzkumu trhu. Po mateřské dovolené nastoupila na pozici Senior Researcher, kde se věnuje konkrétním průzkumům „na míru“ a poradenské činnosti pro klienty. Jana vystudovala obor sociální geografie a regionální rozvoj na Univerzitě Karlově v Praze.

 

Paulína Husová rovněž pracuje pro CBRE od roku 2008. Z nové pozice Senior Researcher má zodpovědnost za analýzu různých oblastí realitního trhu, zpracovává komentáře k trhu a reporty šité klientům na míru. Také pracuje na konkrétních projektech s cílem podpořit obchodní potřeby společnosti. Paulína vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor mezinárodní obchod.