Prague,
07
Září
2017
|
10:00
Europe/Amsterdam

KPMG prodloužilo pronájem kanceláří v budově Florenc Office Center

Kanceláře KPMG nyní procházejí rekonstrukcí

Společnost KPMG prodloužila pronájem kancelářských prostor v budově Florenc Office Center o velikosti 10 000 m2 o dalších 10 let. CBRE zastupovala při vyjednávání nových podmínek majitele budovy Florenc Office Center, ZFP realitního fondu obhospodařovaného společností ZFP Investments. Kanceláře KPMG v současné době procházejí rekonstrukcí.

Ve stávajících kancelářích budovy Florenc Office Center jsme se rozhodli zůstat především z důvodu skvělé pozice a dostupnosti kanceláří v centru Prahy. Další výhodou je, že jsme v budově sami, nedělíme se tedy o prostor s jiným nájemníkem. V současné době prochází kanceláře postupnou rekonstrukcí, kdy chceme našim zaměstnancům poskytnout lepší pohodlí a zázemí pro jejich každodenní práci Jednotlivá patra budou propojena prostorným schodištěm, dále vzniknou tzv. huby, tedy prostory, kde se budou zaměstnanci moci neformálně setkávat, relaxovat, nebo si sníst oběd. V nejvyšším sedmém patře vybudujeme rozsáhlou klientskou zónu s vlastní recepcí, kde si každý při jednání užije také úžasný výhled na Prahu. Celá budova bude lépe prosvětlena a vybavena nejmodernějším a účelným nábytkem od renomovaných výrobců.
Radek Halíček, Managing Partner ve společnosti KPMG
Kateřina Havlová, Associate Director Advisory & Transaction Services – Office společnosti CBRE
CBRE již dlouhodobě spravuje budovu Florenc Office Center a se společností ZFP Investments úspěšně spolupracuje třetím rokem. Díky tomu jsme měli celkový přehled o podmínkách a stavu celé budovy a nabídli jsme komplexní řešení pro prodloužení pronájmu společnosti KPMG.
Kateřina Havlová, Associate Director Advisory & Transaction Services – Office společnosti CBRE
Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo vyjednat zcela mimořádné prodloužení nájmu až do roku 2028 s tak renomovaným nájemcem, jakým je společnost KPMG.  Vnímáme to jako důkaz nadstandardních vztahů mezi ZFP realitním fondem jako vlastníkem budovy Florenc Office Center a společností KPMG jako jejím exkluzivním nájemcem. Současně věříme, že díky probíhající rozsáhlé rekonstrukci vnitřních prostor poskytneme zaměstnancům KPMG ještě komfortnější pracovní prostředí, které odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům.
Peter Lukáč, místopředseda představenstva ZFP Investments