Praha,
20
Srpen
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

Michal Bezděka novým vedoucím oddělení průmyslových nemovitostí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, oznamuje změnu na pozici vedoucího oddělení Industrial Agency. Novým vedoucím se stal Michal Bezděka, který působil ve společnosti CBRE na pozici Senior Industrial Agent od roku 2011. Ve své funkci nahradí Filipa Kozáka, který odchází do společnosti DHL na pozici Director Corporate Real Estate CEE.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE, říká: „Jsem rád, že Michal Bezděka přijal výzvu a stává se novým vedoucím oddělení Průmyslových nemovitostí. Během svého tříletého působení v CBRE Michal dokázal, že je více než schopným nástupcem Filipa Kozáka, k němuž přišel do týmu s řadou zkušeností z agentury CzechInvest. Jsem si naprosto jistý, že společně s celým týmem naváže na Filipovu úspěšnou práci a bude dále aktivně vytvářet pozici tržního lídra průmyslového trhu s nemovitostmi v České republice.“

Michal Bezděka působil ve společnosti CBRE na pozici Senior Industrial Agent od roku 2011. Do CBRE přišel s bohatými projektovými zkušenostmi, které získal na pozici Project Manager of Strategic Projects v agentuře CzechInvest v Praze.

Michal je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a Vysoké školy ekonomické v Praze. Ovládá angličtinu, němčinu a ruštinu. Rád jezdí do práce na kole a ve volném čase háže žabky na rybník.