Praha,
17
Duben
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

Oddělení Industrial společnosti CBRE posiluje Lukáš Šaling a Jan Hřivnacký

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, oznamuje nové posily v týmu oddělení Industrial. Lukáš Šaling nastupuje na pozici Senior Industrial Agent a Jan Hřivnacký na pozici Industrial Agent.Lukáš Šaling rozšířil industriální tým na pozici Senior Industrial Agent a do společnosti CBRE přichází z Cushman and Wakefield, kde byl více než tři roky zodpovědný za český a slovenský trh se zaměřením na sektor Automotive. Lukáš má bohaté zkušenosti s výrobními projekty a v CBRE se bude soustředit na poradenskou činnost klientům právě z odvětví Automotive.
Lukáš Šaling mluví anglicky. Mezi jeho záliby patří zejména sport a cestování.Jan Hřivnacký přichází do CBRE na pozici Industrial Agent ze společnosti Media Research, kde pracoval jako specialista marketingového výzkumu a Account Manager. Jeho zodpovědností bude pronajímatelům a developerům poskytovat poradenství v oblasti identifikace vhodných průmyslových objektů, a dále bude vyhledávat a obstarávat pozemky pro výstavbu nových projektů. Jan získal titul inženýr v oboru Marketing a obchod na univerzitě v Ostravě. Jan mluví anglicky a mezi jeho záliby patří sport, hudba a kultura.

Filip Kozák, Head of Industrial Agency společnosti CBRE, říká: „Jsem rád, že k nám do oddělení přicházejí lidé, kteří přinášejí jak významné zkušenosti z předchozího působení, tak svěží nový vítr. Oba kolegové jsou skutečnou posilou pro další zlepšování služeb poskytovaných našim klientům.“