Praha,
30
Leden
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

ODDĚLENÍ PRONÁJMU KANCELÁŘÍ CBRE PRAHA OFFICE SE ROZŠIŘUJE

CBRE Praha významně posiluje své oddělení pronájmu kanceláří.

CBRE s radostí oznamuje, že po Novém roce personálně posílilo své oddělení pronájmu kanceláří. Bert Hesselink, vedoucí oddělení pronájmu kanceláří: „Současné podmínky na trhu jsou pro většinu klientů kancelářských budov velkou výzvou. Proto chceme této příležitosti využít k posílení a celkovému rozvoji našeho oddělení pronájmu kancelářských prostor. Chceme toho dosáhnout zlepšením kvality služeb, a proto v současné době vyhledáváme a přijímáme na trhu ty nejlepší kandidáty.“

Štěpán nastoupil do CBRE ze společnosti Skanska, kde působil devět let v oblasti developmentu, marketingové komunikace a prodeje projektů. V CBRE bude klientům, majitelům kancelářských budov a developerům poskytovat poradenství v oblasti marketingu a současně bude zodpovědný za pronájem volných kancelářských prostor.
Štěpán v současné době studuje obor Veřejná správa a regionální rozvoj na České zemědělské univerzitě. Mezi Štěpánovy záliby patří hudba a cestování.

Barbora nastoupila do společnosti CBRE v únoru 2011 na pozici Retail Agent. V lednu letošního roku dostala příležitost přestoupit do oddělení pronájmu kanceláří. Na této pozici bude klientům, majitelům kancelářských budov a developerům poskytovat poradenství v oblasti marketingu a současně bude zodpovědná za pronájem volných kancelářských prostor.

Před nástupem do CB Richard Ellis Barbora pracovala nejdříve na pozici koordinátora pronájmů a správy maloobchodních jednotek ve společnosti Tesco Stores a poté jako manažerka pronájmů pro společnost Ahold Czech Republic.
Barbora se ve svém volném čase zajímá o sport, hudbu a cestování. Mluví plynule anglicky a italsky.

Monika nastoupila do CBRE v květnu 2012 na pozici týmové asistentky v oddělení pronájmů kanceláří. V listopadu téhož roku začala pracovat jako Office Agent. Zaměřuje se na poskytování poradenství klientům, majitelům kancelářských budov a developerům a současně bude zodpovědná za pronájem volných kancelářských prostor.
Před nástupem do CBRE Monika pracovala ve Španělsku, kde byla zodpovědná za pronájem rekreačních apartmánů. Monika mluví plynule anglicky, španělsky a německy.