Praha,
08
Srpen
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

Office Park Nové Butovice přilákal dalšího nájemníka

Společnost Axis Communication stěhuje své kanceláře do Budovy D v Office Parku Nové Butovice.

Švédská společnost Axis Communications brzy otevře své nové kanceláře na 13. patře budovy D v Office Parku Nové Butovice, kde si pronajala 363 m2 kancelářských prostor.

“Office Pak Nové Butovice nabízí reprezentativní a moderní kancelářské prostory s krásným výhledem za skvělou cenu, s výbornou dopravní dostupností a v blízkosti ruzyňského letiště, odkud chceme významně rozšířit naši obchodní činnost v rámci střední a východní Evropy,” dodává Anders Lindskog, Regional Controller Eastern Europe v Axis Communications.

Bert Hesselink, vedoucí oddělení pronájmu kanceláří ve společnosti CBRE, dodává: “V současné době zaznamenáváme velký zájem o kancelářské prostory v Office Parku Nové Butovice a to především o menší jednotky, ze kterých jsou krásné výhledy na Prahu. Takové jednotky máme volné právě na budově B.”

Axis Communications je předním světovým odborníkem v oblasti síťového přenosu videosignálu a poskytovatelů IP adres pro síťový přenos a to včetně síťových kamer (IP kamery) a video kodérů pro bezpečnostní kamerové systémy a vzdálený monitoring.

Office Park Nové Butovice je moderní kancelářský complex, který nabízí 31 500 m2 kancelářských prostor ve čtyřech budovách, které se nacházejí v zavedené kancelářské lokalitě Prahy 5. Office Park Nové Butovice je díky svému umístění u stanice metra Nové Butovice a ve vzdálenosti dvou minut jízdy od dálnice D5 a deseti minut od ruzyňského letiště výborně dostupný. Navíc se v komplexu nachází velké množství služeb, které jsou zaměstnancům k dispozici v bezprostřední vzdálenosti v nákupníhm centru Galerie Butovice. Mezi hlavní nájemce Office Parku Nové Butovice patří BMW, Accenture, Allianz, Škoda a další.