Prague,
13
Prosinec
2017
|
10:12
Europe/Amsterdam

Pánská móda Otto Berg nově v Obchodním centru Letňany

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem obchodní plochy pro módní značku Otto Berg. Nová prodejna, nabízející pánskou módu, byla otevřena v Obchodním centru Letňany v Praze.

Michaela Zvadová, Senior Letting Consultant společnosti CBRE
Jsme velice potěšeni, že si značka Otto Berg vybrala pro otevření své nové prodejny právě Obchodní centrum Letňany. Tato značka, která nabízí zejména pánskou módu a střídá eleganci s komfortem, skvěle zapadla do našeho obchodního konceptu. Prodejna Otto Berg obohatila segment pánské konfekce v nákupním centru a obecně tak sektor módy dále rozvíjí.
Michaela Zvadová, Senior Letting Consultant společnosti CBRE

Novou prodejnu Otto Berg naleznou zákazníci od listopadu v 1.patře Obchodního centra Letňany. Otto Berg je módní značka, která působí na světovém trhu módy již více než deset let. Za tu dobu si oprávněně získala všeobecné uznání a důvěru zákazníků v mnoha zemích. Kolekce značky Otto Berg jsou vyráběné v nejlepších závodech Evropy. Značka si zakládá na používání vysoce kvalitních, přírodních materiálů od světových dodavatelů tkanin. Roky zkušeností a kvalitní technologie jim umožňují produkovat detailně propracované a skvěle padnoucí obleky snoubící nadčasovost i výzva. Otto Berg vnímá potřeby klientů střídat eleganci s ležérností, čemuž přizpůsobil svůj sortiment. Nabídka je také rozšířená o ten nejlepší výběr z módních značek Venti, Casa moda a Lerros. Charakteristika evropského stylu a propracování oděvů Otto Berg umožňuje klientům udržet si v jakékoliv situaci sebevědomí.

Obchodní centrum Letňany patří ke třem největším centrům v Praze. Svým zákazníkům nabízí nákupy ve více než 180 obchodech známých světových značek na ploše přes 125 000 m2. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou, doplňky a šperky. Samozřejmostí je nabídka dalších souvisejících služeb jako je např. čistírna, kadeřnictví, opravna obuvi, banky, lékárna či široká nabídka občerstvení a mnoho dalších. Pestré nakupování může zákazník obohatit návštěvou multikina, aquacentra, zimního stadionu nebo krytých tenisových kurtů či okusit adrenalin v přilehlé Hurricane Factory nebo Surf Aréně.