Prague,
07
Prosinec
2017
|
08:30
Europe/Amsterdam

Sushi Sumo otevřelo novou pobočku v Obchodním centru v Letňanech

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, rozšiřuje spektrum nabídky gastronomie v Obchodním centru Letňany a zprostředkovala zde pronájem lukrativní plochy pro novou pobočku japonské restaurace Sushi Sumo, nabízející running sushi.

Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE
V OC Letňany jsme v měsíci listopadu otevřeli, mimo jiné, Running Sushi Sumo, které v obchodním centru skvěle doplní segment gastronomie. Jsme rádi, že další pobočka tohoto oblíbeného konceptu otevřela právě v Letňanech. Věříme, že nejen svým moderním interiérem, ale hlavně svými specialitami přiláká spousty zákazníků.
Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE

Sumo Sushi je známé pro svůj styl servírování a koncept running sushi, nebo-li sushi na běžícím pásu. Je to nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit, a to právěna originálním běžícím pásu, kde se neustále objevují talíře se sushi, maki, dim-sun a dalšími východoasijskými specialitami. Profesionální kuchaři pro přípravu sushi vybírají ty nejčerstvější kvalitní ryby. Design interiérů poboček Sumo Sushi je moderní a barevně lákavý. Nejnovější pobočka v Obchodním centru Letňany je pro své zákazníky otevřena denně od 10:00 do 22:00 hod.

Obchodní centrum Letňany patří ke třem největším centrům v Praze. Svým zákazníkům nabízí nákupy ve více než 180 obchodech známých světových značek na ploše přes 125 000 m2. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou, doplňky a šperky. Samozřejmostí je nabídka dalších souvisejících služeb jako je např. čistírna, kadeřnictví, opravna obuvi, banky, lékárna či široká nabídka občerstvení a mnoho dalších. Pestré nakupování může zákazník obohatit návštěvou multikina, aquacentra, zimního stadionu nebo krytých tenisových kurtů či okusit adrenalin v přilehlé Hurricane factory nebo Surf Aréně.