Prague,
08
Únor
2017
|
11:30
Europe/Amsterdam

Tomáš Pícha nastoupil na pozici land acquisition specialist společnosti CBRE

CBRE tak posiluje tým Industrial & Logistics a rozšiřuje své služby o poradenství v oblasti akvizic a prodeje pozemků

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, posiluje tým Industrial & Logistics. Tomáš Pícha nastoupil na pozici Land Acquistion Specialist Industrial & Logistics společnosti CBRE a rozšířil tak služby o poradenství v oblasti akvizic a prodeje pozemků.

říká Bert Hesselink, Head of Industrial & Logistics ve společnosti CBRE
Jsme potěšeni, že Tomáš posílí náš Industrial & Logistics tým. Díky jeho zkušenostem jsme schopni našim klientům poskytnout komplexní služby a vést naše klienty celým procesem akvizice či prodeje nemovitostí.
říká Bert Hesselink, Head of Industrial & Logistics ve společnosti CBRE

Oddělení Industrial & Logistics společnosti CBRE se specializuje na poradenské služby klientům a transakce v oblasti prodeje i pronájmu nemovitostí, dále prodeje pozemků, akvizic a správy nemovitostí. Díky rostoucí poptávce ze strany klientů a obtížnosti získat v České republice pozemky a k nim i povolení, se CBRE rozhodla rozšířit své služby o poradenství v oblasti akvizic a prodeje pozemků.

Tomáš Pícha má zkušenosti s prodejem nemovitostí, znaleckými posudky, geometrickými plány či katastrem nemovitostí a obecný přehled na trhu s nemovitostmi. V CBRE nyní využívá svých znalostí k tvorbě databáze pozemků vhodných pro průmysl a logistiku a u nových skladů se nabízí i možnost využití brownfieldů. Tomáš pracuje v oblasti nemovitostí od roku 2012. Ve státním sektoru, na Ministerstvu obrany hospodařil s nemovitostmi různého charakteru. Tomáš absolvoval magisterské studium na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, program pozemkových úprav a převodu nemovitostí. Mluví anglicky.