Prague,
28
Únor
2018
|
08:00
Europe/Amsterdam

TOUS otevřela novou prodejnu v ulici Na Příkopě v Praze

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, exkluzivně zastupuje španělskou módní značku TOUS, která oznámila otevření nové pobočky v lukrativní ulici Na Příkopě v Praze. Po masivní loňské expanzi značky na český trh se již jedná o pátou prodejnu TOUS v Praze a celkově osmou pobočku v České republice.

Módní značka TOUS otevřela 24. února 2018 svou vlajkovou prodejnu v jedné z nejvýznamnějších nákupních tříd v Praze, v ulici Na Příkopě. Společnost tímto rozšířila svou síť prodejen v Praze, které jsou již v OC Nový Smíchov, OC Chodov, Metropoli Zličín nebo Centru Černý Most. Zákazníci z ostatních regionů mohou tyto krásné šperky, kabelky a další módní produkty zakoupit i v obchodním centru Nová Karolina Ostrava, Avion Shopping Park Ostrava nebo v Plzeň Plaza. CBRE společně s TOUS připravuje otevření dalších nových jednotek napříč celou Českou republikou.

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE
„Velice gratuluji šperkařské značce TOUS, která otevírá svůj vlajkový obchod, a to přímo na hlavní nákupní třídě Na Příkopě v Praze. Věřím, že další skvělé lokality budou v blízké době následovat. Společně s TOUS plánujeme otevření dalších jednotek v Praze i v regionálních městech.“
Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE

Historie módní, španělské značky TOUS začala již v roce 1920. TOUS nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má TOUS pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Zákazníky překvapuje a těší svým jedinečným stylem, typickým pro všechny doplňky i šperky. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.