Prague,
24
Listopad
2017
|
10:00
Europe/Amsterdam

Turnovské družstvo Granát otevřelo novou prodejnu v OC Nisa Liberec

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem prostor v OC Nisa Liberec pro otevření nové podnikové prodejny Granátu Turnov. Granát Turnov je výrobce originálních šperků s českými granáty. Nejnovější prodejna turnovského družstva Granát je první prodejnou v obchodním centru v České republice.

Aleš Nečas, Senior Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE
V OC NISA Liberec jsme v měsíci říjnu otevřeli obchod další významné české značky, která má kromě svojí tradice, světové výjimečnosti i silnou vazbu k regionu. Ceníme si mimo jiné i toho, že Umělecké družstvo Granát Turnov otevřelo svou první podnikovou prodejnu v obchodním centru právě v OC NISA Liberec a těšíme se na spolupráci.
Aleš Nečas, Senior Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE

OC NISA Liberec je největší a nejvýznamnější regionální obchodní centrum v severních Čechách. NISA se nachází v jižní části města Liberce, s velmi dobrou dostupností a viditelností z rychlostní silnice 35, která navazuje na dálnici D10 spojující Prahu s Mladou Boleslaví. Centrum nabízí na třech podlažích více než 150 obchodních jednotek, jehož součástí je i hypermarket Albert a multikino Cinestar s osmi sály. První etapa OC NISA otevřela v roce 1999 a v roce 2008 bylo obchodní centrum rozšířeno na stávající pronajímatelnou plochu o cca 50 000 m2.

Granát, družstvo umělecké výroby Turnov, má více než šedesátiletou tradici výroby šperků a je největším světovým výrobcem originálních šperků s českými granáty.

Nově otevřená prodejna v OC NISA Liberec svým zákazníkům nabízí široký sortiment šperků s českými granáty ale i velmi oblíbené šperky s vltavínem. Milovníci umělecké výroby zde naleznou také velký výběr skla s českými granáty, dárkové předměty, kolekci dámských hodinek, ale také pánské šperky anebo šperky pro děti.