Praha,
29
Srpen
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

HARFA OFFICE PARK NABÍRÁ NA OBRÁTKÁCH V PRONÁJMU KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Stále více společností se stěhuje do kanceláří na Harfa Office Parku

Praha, 29. srpna 2012 – Společnost Lighthouse s radostí oznamuje, že firma LLP Czech Republic nabízející služby v oblasti poradenství a softwaru a dále čtvrtý největší maloobchodní řetězec s obuví v České republice firma CCC Boty, se rozhodly přestěhovat své kanceláře do administrativního komplexu Harfa Office Park. Zde si dohromady pronajaly 1 200 m2 kancelářských ploch.

LLP Czech Republic a CCC Boty se tak připojily ke společnostem Allianz, Unimills a Fyzikálnímu ústavu, které již přemístily svá sídla do komplexu Harfa Office Park. Dohromady zde bylo pronajato již 5 000 m2 kanceláří. Exkluzivním pronajímatelem kanceláří na Harfa Office Parku je společnost CBRE.

Jiří Štiller, Group CEE Managing Director v LLP, říká: „Těšíme se, až se v průběhu října přestěhujeme do nových na míru šitých kanceláří v Harfa Office Parku. Ačkoliv jsme byli spokojeni i na Praze 8 v Karlíně, kde jsme několik let sídlili, došli jsme k závěru, že v současnosti je Harfa Office Park stejně dobře dostupná a našim zaměstnancům nabízí srovnatelnou úroveň služeb. Jedním z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli právě pro Harfa Office Park, byly výhodné termíny a podmínky, které nám společnost Lighthouse Group nabídla.”

Tamir Winterstein, CEO ve společnosti Lighthouse Group, říká: „Jsme hrdí, že na Harfa Office Parku můžeme přivítat nové nájemce, které přitahuje výborná dopravní dostupnost a kancelářské prostory vysoké kvality spolu s širokou nabídkou služeb v bezprostřední blízkosti. Ve vedlejší Galerii Harfa se nachází mnoho restaurací, plně vybavená posilovna (s bazénem, jacuzzi a parními lázněmi), střešní terasa a zábavní park spolu s více jak 160 obchody.“

Bert Hesselink, vedoucí oddělení pronájmu kanceláří ve společnosti CBRE, dodává: „Mnoho společností si již našlo svou cestu do Harfa Office Parku, kde je lákají bezkonkurenční obchodní podmínky, , kanceláře na míru, skvělá dopravní dostupnost a široká nabídka služeb ve vedlejší Galerii Harfa. Počet prohlídek s potencionálními zájemci o tyto kancelářské prostory stále stoupá a nepochybujeme, že většina kanceláří na Harfa Office Parku bude pronajata do konce roku 2012.“

Harfa Office Park nabízí 20 500 m2 nových a moderních kanceláří, které se nacházejí na jedenácti patrech. Projekt se rozléhá podél ulice Českomoravská hned vedle Galerie Harfa, O2 arény a stanice metra Českomoravská. Harfa Office Park je jedinečná díky svému architektonickému provedení, širokým podlažím, krásným výhledům na Prahu, stejně tak jako díky kapacitě parkovacích míst a skvělé dostupnosti hromadnou dopravou.