Praha,
12
Listopad
2015
|
11:34
Europe/Amsterdam

Hlasujte v Ceně veřejnosti CBRE Zasedačka roku pro nejlepší pracovní prostory českých firem

Do letošního soutěže CBRE Zasedačka roku se přihlásilo celkem 81 firem

Shrnutí

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zastřešuje již druhý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku, která má za cíl odhalit inspirativní kancelářské prostory českého pracovního prostředí. Letos poprvé se volby může přímo účastnit také široká veřejnost. Každý má tedy možnost stát se laickým porotcem a udělit svůj hlas interiérům společností, které se do soutěže přihlásily. Hlasování bude probíhat až do 31. ledna 2016 na online portálu kancelarsnu.cz. 

říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE
Letos jsme se nově rozhodli vyhlásit ve spolupráci s portálem kancelarsnu.cz cenu veřejnosti, abychom do soutěže zapojili i širokou veřejnost a rozvířili tak diskuzi nad kvalitou kancelářských prostor. Myslím, že můžeme prozradit, že kanceláře letošních účastníků jsou na opravdu vysoké úrovni a nejen veřejnost, ale i odborná porota budou mít bezesporu těžké vybrat vítěze.
říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE

Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo 81 firem z různých odvětví a regionů České republiky. O finalistech soutěže rozhodne odborná porota koncem listopadu. Porota, zastoupena například Evou Jiřičnou, světoznámou architektkou a designérkou, která je zároveň předsedkyní poroty, dále Taťánou le Moigne z Googlu nebo Petrem Šimůnkem, šéfredaktorem časopisu Forbes, bude primárně hodnotit pracovní prostředí účastníků z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti nebo umístění. Začátkem příštího roku se můžete těšit na slavnostní vyhlášení vítězů soutěže v kategorii Zasedačka roku, Kancelář jako DNA, Nejatraktivnější pracovní prostředí, Zdravá kancelář nebo Kanceláře pro budoucí výzvy. Zároveň bude také vyhlášen vítěz Ceny veřejnosti.