Prague,
05
Únor
2020
|
10:50
Europe/Amsterdam

Kancelářská budova Argo Alpha na Evropské třídě změnila majitele

Investiční skupina Peakside Capital prodala administrativní budovu Argo Alpha na Evropské třídě v Praze 6. Novým majitelem se stala česká developerská společnost bpd development.

Martin Machala, Senior Investment Analyst ze společnosti CBRE
Argo Alpha je kvalitní kancelářská budova se skvělou dopravní dostupností a prestižními nájemci jako jsou Sanofi-Aventis, ČSA, AeskuLab, Konica Minolta anebo Takenaka Europe. Máme obrovskou radost, že jsme pomohli Peakside Capital dále zhodnotit tuto skvěle fungující budovu díky správně zacíleným investicím, navýšením obsazenosti a mohli je provést úspěšným procesem prodeje.
Martin Machala, Senior Investment Analyst ze společnosti CBRE

Michal Nawrot, ředitel Peakside Capital, k tomu dodává: „S výsledkem prodeje jsme velmi spokojeni. Tým CBRE nám byl cennou podporou nejen v průběhu jednání o samotné transakci, ale také během celého životního cyklu této investice. Od poskytování vysoce kvalitní správy nemovitosti a zajištění nových pronájmů až po následné investiční poradenství.“

Budova Argo Alpha byla postavena v roce 2009. Leží v přímém sousedství stanice metra Veleslavín a je téměř plně obsazena. Disponuje 11 000 m2 kancelářských ploch třídy A na pěti nadzemních podlažích, které nájemcům umožňují efektivní řešení pracovních prostor až o velikosti 2 000 m2. V rámci dvou podzemních podlaží se nachází 300 parkovacích stání a také skladové prostory. Objekt je skvěle dostupný autem i dopravními prostředky MHD jak z centra města, tak mezinárodního letiště v Ruzyni.