Prague,
07
Květen
2019
|
12:09
Europe/Amsterdam

Milan Mašša a Tomáš Míček posílili tým retailu CBRE

Společnost CBRE opět posílila svůj retailový sektor. Na pozici Head of Advisory & Transaction Services – Retail přichází Milan Mašša, který působil ve společnostech HB Reavis a IKEA Centres. Nově bude také pozici Head of Property Management Retail zastávat Tomáš Míček, jenž dosud vedl týmy CBRE spravující obchodní centra a v loňském roce mimo jiné úspěšně otevřel nové outletové centrum Outlet Arena Moravia v Ostravě.

Milan Mašša, Head of Advisory & Transaction Services – Retail ve společnosti CBRE
Jsem rád, že mohu vést oddělení Retail Agency ve společnosti CBRE, které vnímám jako velmi silného hráče na českém trhu. Naše oddělení dnes poskytuje služby pronájmu obchodních center, retailových parků, outletů, ale také velmi úspěšně zprostředkovává pronájem prostor na pražských a brněnských hlavních nákupních třídách. Také zastupujeme řadu lukrativních nájemců při jejich strategiích expanze nebo relokacích. V rámci těchto oblastí bych rád zúročil předchozí zkušenosti a přispěl k dalšímu rozvoji retailových služeb, které CBRE poskytuje.
Milan Mašša, Head of Advisory & Transaction Services – Retail ve společnosti CBRE
Katarína Brydone, Head of Retail společnosti CBRE
Jsem velice ráda, že náš retailový sektor posílil o takto kvalitní odborníky. Milan i Tomáš navázali na svou dosavadní úzkou spolupráci v IKEA Centres, ve které pokračují i v CBRE a mohou tak využívat další synergie při naplňování cílů našich klientů. Oba jsou experti na hledání a realizaci optimálních strategií a řešení s cílem maximalizovat výnosy a hodnotu obchodních center nebo nemovitostí na High Street. Jsem si jistá, že Milan i Tomáš přispějí k dalšímu rozvoji retailového sektoru CBRE a že naši stávající i noví klienti ocení vysokou přidanou hodnotu, kterou naše společnost vytváří.
Katarína Brydone, Head of Retail společnosti CBRE

Milan Mašša přichází ze společnosti IKEA Centres. Má více než dvanáct let zkušeností s retailovým trhem v Česku i na Slovensku, kde se podílel při stanovování a realizaci koncepčních strategií obchodních center a navrhoval strategie pronájmu. Vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě a hovoří anglicky.

Tomáš Míček do CBRE přišel loni v květnu také ze společnosti IKEA Centres, kde působil devět let na řadě pozic. Úspěšně se jako manažer centra staral o ostravský Avion, následně zastával stejnou funkci i ve stejnojmenném bratislavském nákupním centru. Na počátku kariéry sbíral zkušenosti ve společnosti Tesco jako Department Manager a Area Trade Manager. Vystudoval ekonomii a management na ostravské Technické univerzitě, hovoří anglicky a polsky.

Společnost CBRE je expertem na retailovém trhu v České republice a jako jediná poskytuje integrovaný servis v retailovém sektoru od nákupu pozemků, průzkumu trhu, studie proveditelnosti, vytvoření konceptu designu a fit-outu prostor, projektové dokumentace a monitoringu, nastavení kompletní strategie retailových projektů včetně pronájmů, správy a pronájmů center, oceňování, zastupování nájemců až po nákup a prodej retailových projektů.