Praha,
11
Červen
2015
|
09:49
Europe/Amsterdam

Nostalgie – rezidence na pražském Břevnově nabízí luxusní byty

10 rekonstruovaných bytů od 2+kk do 4+kk v ulici Kochanova

Rezidenční projekt Nostalgie, který se nachází v ulici Kochanova na Břevnově – jeden blok od hlavní ulice Bělohorská, nabízí 10 luxusních jednotek o velikostech 2+kk, 2+1, 3+kk a 4+kk. V okolí rezidence ocení noví majitelé širokou škálu služeb, rozlehlý park Ladronka a oboru Hvězda.

 

 

říká Jitka Komárková, Head of Residential společnosti CBRE.
"Nadstandardní vybavení je samozřejmostí pro každou bytovou jednotku. Třípatrový dům nabízí jednotky od 57 m2. Byt 4+kk s balkonem o velikosti téměř 170 m2 v posledním patře je vhodným řešením i pro velmi náročné klienty,"
říká Jitka Komárková, Head of Residential společnosti CBRE.

V luxusně zrekonstruovaném domě naleznete v každém patře maximálně tři byty. Čas mohou rezidenti pohodlně trávit outdoorovými aktivitami, relaxací v blízkém okolí. Předností je dětské hřiště, volejbalové hřiště a restaurace přímo v parku Ladronka.

Prestižní lokalita Břevnova je dobře dostupná MHD i autem. Autobusová linka, která má hned několik zastávek u parku Ladronka, slouží jako přímý spoj na metro Anděl a na této trase je možno využít i noční linky. Díky bezprostřední blízkosti hlavní komunikace a důležitých pražských tunelů je i doprava do centra autem mimořádně pohodlná, stejně jako napojení na Pražský okruh a hlavní tepny vedoucí do všech destinací České republiky.

Více informací naleznete na www.nostalgie-rezidence.cz.