Praha,
18
Prosinec
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

Přejednání nájemní smlouvy pro společnost PPL CZ

CBRE přejednala pro PPL CZ nájemní smlouvu v CTParku Brno – Modřice

CBRE s potěšením oznamuje přejednání nájemní smlouvy společnosti PPL v CTParku Brno – Modřice. CBRE při transakci zastupovala společnost PPL CZ. Celková velikost přejedené jednotky činí 4.600 m2 skladových a kancelářských prostor.

CTPark Modřice se nachází 5 km od města Brna u rychlostní silnice E461/R52 a dálnice D1. Výhodou parku je zejména jeho poloha neboť disponuje dobrou vzdáleností od centra Brna a mezinárodního letiště. CTPark Modřice nabízí moderní prostory vhodné pro skladování, logistiku a lehký průmysl. Mezi současné významné nájemce patří PPL CZ, DHL, Electroworld, Commscope, Inventec, Coca Cola, Dachser, ABB, Esa Logistika a další.

Společnost PPL CZ patří mezi nejvýznamnější expresní přepravce na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg.