Praha,
11
Březen
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

PORADENSKÁ SPOLEČNOST CBRE ZÍSKALA DO SPRÁVY DVĚ NOVÁ OBCHODNÍ CENTRA

O dvě obchodní centra, olomouckou Galerii Šantovku a Galerii Teplice, s celkovou rozlohou 68 000 m² pronajímatelné plochy se rozšíří portfolio poradenské společnosti CBRE.

Aktuálně má CBRE ve správě 16 obchodních center, 4 retail parky a 5 kancelářských budov po celé České republice, v celkové výměře 470 000 m² pronajímatelné plochy.

Společnost Dandreet a CBRE uzavřely smlouvu o výkonu správy na dvě nová obchodní centra, Galerii Šantovku a Galerii Teplice. „Jsme velice rádi, že jsme získali tyto dva projekty a věříme, že naše dlouholeté zkušenosti v oblasti property a asset managementu obchodních center přispějí k jejich úspěšnému fungování“, hodnotí novou spolupráci Pavel Klimeš, Senior Director CBRE Property and Asset Management ČR a dodává: „Jedná se o naši první spolupráci se společností DANDREET a uděláme maximum pro to, aby byl klient spokojený.“

„Získání mandátu pro řízení těchto dvou nových obchodních center potvrzuje naše jedinečné postavení na trhu správy obchodních center v České republice. Jsme velice potěšeni, že jsme získali tyto dva nové projekty“, komentuje Joern Elkjaer-Holm, Managing Director, CBRE Property and Asset Management CEEO.


Olomoucká Galerie Šantovka se otevře letos na podzim, Galerie Teplice na jaře roku 2014.

„CBRE považujeme za jednoho z nejkvalitnějších a nejzkušenějších property manažerů na trhu. Jsme přesvědčeni, že se oba naše projekty s přispěním profesionálních služeb této společnosti stanou jednoznačnými regionálními jedničkami“ hodnotí novou spolupráci Luděk Schmidt, generální ředitel developerské společnosti DANDREET.

Galerie Šantovka

Nákupní Galerie Šantovka vyrůstá v blízkosti historického centra města. Nabídne více než 46.000 m² pronajímatelných ploch s přibližně 180 obchodními jednotkami a 1000 parkovacími místy.
Návštěvníci zde najdou desítky obchodů s módními značkami, prodejny se sportovním zbožím, útulné kavárny a kvalitní restaurace, velký supermarket, služby pro veřejnost, divadlo, multikino s 6 promítacími sály i bowlingovou arénu s 18 drahami. Otevření je plánováno na letošní podzim.

Galerie Teplice

Galerie Teplice vyroste přímo na centrálním náměstí Svobody. Po jejím otevření tak lázeňské město Teplice získá moderní nákupní galerii v centru města s 22.000 m² pronajímatelných ploch na 3 podlažích. Návštěvníci zde najdou přibližně 100 obchodů zahrnující módní značky, prodejny se sportovním zbožím, útulné kavárny a kvalitní restaurace, služby pro veřejnost, velký supermarket a moderní multikino Premiere Cinemas se čtyřmi sály. Součástí projektu jsou i krytá parkovací stání ve sníženém přízemí a na střeše objektu. Otevření je plánováno na první polovinu roku 2014.