Praha,
13
Listopad
2015
|
15:04
Europe/Amsterdam

Residential Agency CBRE získalo cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2015

Projekt Rezidence Nostalgie byl veřejností vyhodnocen jako nejlepší projekt roku v regionu Praha 6

Shrnutí

Residential Agency společnosti CBRE, která je světovým lídrem v sektoru komerčních realitních služeb, získala cenu veřejnosti pro Prahu 6 v soutěži Realitní projekt roku 2015, za developerský rezidenční projekt Rezidence Nostalgie.

Rezidenční oddělení CBRE se v letošním roce úspěšně zúčastnilo soutěže Realitní projekt roku 2015, již každoročně organizuje společnost Bonafide Group, SE. Pátý ročník největší celorepublikové realitní soutěže byl opětovně přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských rezidenčních projektů jednotlivých regionů České republiky, které v roce 2015 dosáhly dokončené, případně realizační fáze a byl již zahájen prodej jejich bytových jednotek.

říká Jitka Komárková, Head of Residential společnosti CBRE.
Jsem velice ráda, že náš developerský projekt právě ve značně konkurenčním prostředí Prahy 6 zvítězil, což potvrzuje vysokou kvalitu nabízeného bydlení. Úspěch projektu Rezidence Nostalgie nás těší o to víc, že se jedná o hodnocení široké veřejnosti.
říká Jitka Komárková, Head of Residential společnosti CBRE.

Bytový projekt Rezidence Nostalgie byl vystavěn v pražské části Praha 6 – Břevnov. Tradiční břevnovský dům se nachází v lukrativní lokalitě v blízkosti hlavní břevnovské třídy, jež zajistí dobrou dostupnost služeb, a doslova pár kroků od parku Ladronka. Investorem projektu je společnost KOCHANOVA INVEST s.r.o., za kterou stojí odborníci s několikaletými zkušenostmi s realizací projektů postavených na zelené louce i se zdařilými rekonstrukcemi starých činžovních domů. Prosvětlené interiéry, pečlivě promyšlené členění, mimořádná pozornost věnována použitým materiálům, kombinace účelnosti i stylu, to vše je základem kvalitního bydlení, ale dává také prostor kreativitě a fantazii. Nespornou výhodou je již zmíněná dobrá dostupnost škol, restaurací a obchodů a zároveň dostatek zeleně v okolí. Projekt Residence Nostalgie aktuálně nabízí svým klientům ke koupi 9 bytů s dispozicemi 2+kk až 4+kk a jeden ateliér, s přímým vstupem do předzahrádky. Bližší informace o projektu jsou dostupné na webové stránce www.nostalgie-rezidence.cz.