Prague,
15
Leden
2019
|
09:00
Europe/Amsterdam

Sanofi zůstávají a ČSA se rozšiřují v budově Argo Alpha

Oba nájemci tím obsadili budovu téměř ze 70 % její plochy, což je více než 7000 m2 a 169 parkovacích míst

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, pomohla zprostředkovat společnostem PQ Asset Management (PQ AM) a Peakside prodloužení nájemních smluv s dvěma klíčovými nájemci v kancelářské budově Argo Alpha, jež se nachází v Praze 6 - Vokovicích. Společnost Sanofi prodloužila svůj pronájem bezmála 3 600 m2 a České aerolinie se rozhodly rozšířit využívanou kancelářskou plochua podepsaly prodloužení kontraktu na pronájem více než 3 700 m2.

„Máme radost, že došlo k navýšení pronajímané plochy a prodloužení nájemních kontraktů se dvěma klíčovými nájemci v kancelářské budově Argo Alpha – společnostmi Sanofi, globální biofarmaceutické společnosti, a České aerolinie. Rád bych tímto způsobem poděkoval Jiřímu Cacákovi a jeho kolegům z týmu Advisory & Transaction Services – Office společnosti CBRE za jejich profesionální a obětavý přístup, který hrál v úspěšném prodloužení nájemních smluv stěžejní roli,“ říká Tomáš Jokl, jednatel společnosti PQ Asset Management, která spravuje Argo Alpha pro vlastníka nemovitosti – firmu Peakside Capital.

Jiří Cacák, Office Consultant společnosti CBRE
Pro oba nájemce byla důležitá blízkost letiště a stanice metra Nádraží Veleslavín, kvalitní zázemí budovy a dostatek parkovacích míst, proto se rozhodli v budově Argo Alpha zůstat.
Jiří Cacák, Office Consultant společnosti CBRE

Kancelářská budova Argo Alpha se nachází v blízkosti mezinárodního letiště a zastávek městské hromadné dopravy, včetně stanice metra Nádraží Veleslavín na ulici Evropská v Praze 6 - Vokovicích. Rovněž je možné se v blízkosti budovy napojit na dálnice D5 a R7 vedoucí do Plzně, Chomutova nebo Německa. Poblíž Argo Alpha se nacházejí některé z nejvýznamnějších rezidenčních čtvrtí i rekreační lokality typu Džbán. Budova také nabízí nádherný výhled na chráněné lesy a údolí Divoké Šárky. V Argo Alpha nájemci najdou více než 11 000 m2 prémiových kancelářských prostor, kde mají zaměstnanci k dispozici pracovní prostředí na špičkové úrovni. Kombinace nejmodernější technologie s moderním funkčním designem dělá z Argo Alpha vyhledávanou adresu a domov pro pokrokové firmy.