Prague,
30
Leden
2018
|
15:27
Europe/Amsterdam

Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem průmyslových prostor pro společnost LOG-IN CZ, která působí na trhu již 20 let. LOG-IN CZ poptával prostory v Praze, a nakonec zvolil jako nejvhodnější pronájem v Karlovarská Business Park na Praze západ.

Jan Hřivnacký, Industrial & Logistics Consultant společnosti CBRE
Pro klienta jsme připravili přehled volných jednotek, domluvili prohlídky s developery a zorganizovali mezi nimi krátký tendr. Ze všech možných variant si LOG-IN CZ nakonec vybral jednotku o velikosti 1500 m2 skladu a 700 m2 kanceláří v Karlovarské Business Park.
Jan Hřivnacký, Industrial & Logistics Consultant společnosti CBRE
Při rozhodování sehrála velkou roli skvělá dopravní dostupnost a blízkost letiště Václava Havla. Vzhledem k tomu, že nás zákazníci na evropském trhu znají jako spolehlivého dopravce vysoce cenného zboží získáváme díky novým prostorům možnost nabízet zákazníkům i logistiku skladování vysoce cenného zboží v zabezpečeném skladě. Pevně věřím, že nám nové prostory pomůžou k upevnění pozice na evropském trhu a k následnému růstu společnosti.
Tomáš Smolík, Branch Manager společnosti LOG-IN CZ

Karlovarskou Business Park vlastní a spravuje společnost Accolade společně s fondem Conseq Realitní, otevřený podílový fond. Park se nachází na pražském okruhu, v blízkosti letiště Václava Havla. Nabízí tak výbornou dopravní dostupnost z a na západ Prahy i celé ČR. Společnosti LOG-IN CZ, tak od prosince 2017 obsluhuje své klienty z nové pobočky.

Karlovarská Business Park u klientů boduje právě vynikající lokalitou a díky tomu se jeho obsazenost dlouhodobě drží nad devadesáti procenty. Věřím, že nové prostory LOG-IN CZ pomohou firmě nabízet zákazníkům dostupnější služby nejen v okolí Prahy.
Lukáš Répal, Head of Asset Management & Acqusitions CEE skupiny Accolade