Praha,
21
Květen
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

Společnost INTERSOFT-Automation se přestěhovala v Plzni do nových prostor

CBRE zajistila nového nájemce v areálu Škody Plzeň

Novým nájemníkem v průmyslovém areálu Škoda Plzeň se stala společnost INTERSOFT Automation. Společnost do areálu přestěhovala svou výrobu z důvodu již nedostačujících výrobních kapacit v původním výrobním závodu na Borských polích. Intersoft Automation využívá 1.700 m2 výrobních prostor.
INTERSOFT-Automation je úspěšná česká soukromá firma, která od roku 1993 působí na trhu průmyslové automatizace zejména v České republice, Německu a Švýcarsku. Hlavní náplní činnosti je výroba rozvaděčů nízkého napětí a dále konfigurace pro měřící, řídící a regulační techniku pro strojní zařízení.

Průmyslový areál Škoda Plzeň se nachází na západním okraji Plzně v průmyslové zóně Borská pole. Výhodou parku je výborná dopravní dostupnost z centra města, možnost využití nadstandardní infrastruktury včetně již instalovaných průmyslových plynů a dobré napojení na dálnici D5. V současné době je v areálu stále k dispozici přes 4.000m2 kvalitních prostor pro lehkou výrobu. V případě zájmu o bližší informace o volných jednotkách nás prosím neváhejte kontaktovat.
Průmyslové oddělení CBRE by tímto chtělo poděkovat vedení společnosti Intersoft Automation za důvěru, se kterou se na nás obrátila při hledání nových výrobních prostor v Plzni.