Praha,
03
Září
2012
|
00:00
Europe/Amsterdam

SPOLEČNOST JETBRAINS STĚHUJE SVÉ KANCELÁŘE NA KAVČÍ HORY OFFICE PARK

Pražské vedení společnosti JetBrains si pronajalo poslední volnou velkou jednotku na Kavčích Horách Office Parku.

Pražské vedení česko-ruské společnosti JetBrains si pronajalo poslední volnou rozsáhlejší jednotku o přibližné velikosti 1 247 m2, která se nachází ve druhém patře budovy Kavčí Hory Office Park na Praze 4. Společnost JetBrain se zabývá vývojem a dodáváním softwaru včetně poskytování poradenských služeb v této oblasti.

Díky své úspěšně se rozvíjející obchodní činnosti musela společnost JetBrains přestěhovat své kanceláře ze současného sídla ve vile na Praze 4 Hodkovičkách do moderních a flexibilních kancelářských prostor vhodnějších pro jejich další obchodní expanzi.

Paní Kánská z JetBrains, říká: „Kavčí Hory Office Park je pro nás atraktivní díky moderním a flexibilním kancelářským plochám a také kvůli výborné automobilové dostupnosti a dostatečnému počtu parkovacích míst. Kavčí Hory Office Park zároveň našim zaměstnancům nabízí příjemné a tiché pracovní prostředí s krásnými výhledy na okolní zeleň.”

Petr Žalský, Letting Manager v CA Immo, říká: „Máme radost, že v naší budově můžeme přivítat tak úspěšnou společnost, jako je právě JetBrains a již se těšíme, až ji budeme moci podporovat a zajišťovat další růst jejich obchodní činnosti tím, že naplníme jejich představy o kvalitních kancelářských prostorách.”

Kavčí Hory Office Park je situován do jedné z bezpodmínečně nejpopulárnějších a nejlepších obchodních čtvrtí na Praze 4. Projekt je obklopen zelení, což z Kavčích Hor Office Parku dělá příjemné prostředí pro práci a obchodní činnost. Navíc se všechny služby nacházejí v pěší vzdálenosti od kanceláří. Nejblíže se nachází obchodní centrum Arkády Pankrác.

Kavčí Hory Office Park sestává z více jak 36 500 m2 kancelářských ploch, které jsou rozmístěny do čtyř vnitřně propojených křídel, čímž se vytváří flexibilní a moderní kancelářské prostory s krásnými výhledy na centrum Prahy a na Pražský hrad.

Východní křídlo sestává z jedenácti podlaží a další tři křídla směřující na západ mají každé po šesti podlažích. Plán podlaží pro standardní patro nabízí až 6 500 m2. Budova má dvě oddělené recepce, kantýna a další služby jsou umístěny v přízemí. V podzemních garážích se nachází velké množství parkovacích míst. Celý kancelářský projekt je umístěn v bezprostřední blízkosti silnice 5. května a dálnice D1, čímž je zajištěna skvělá dostupnost automobilem. Ve vzdálenosti pěti minut pěší chůze se nachází stanice metra Pražského povstání a Pankrác (trasa C) a mnoho autobusových linek má zastávku přímo před Kavčí Hory Office Parkem.