Prague,
31
Říjen
2017
|
14:56
Europe/Amsterdam

SuperZoo otevírá novou prodejnu v OC Letňanech

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala v obchodním centru Letňany v Praze pronájem prodejních prostor společnosti SuperZoo. Nový největší obchod této firmy v České republice má rozlohu cca 480 m2.

Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE
Je skvělé, že se SuperZoo rozhodlo být součástí současné skladby obchodů v obchodním centru Letňany. Prodejna, jak je již o ní známé, nabídne široký sortiment chovatelských potřeb. Svou rozlohou se právě tato prodejna stala tou největšía my jsme velice rádi, že se můžeme pyšnit tímto prvenstvím. Díky tomu věříme, že tak unikátním obchodem přilákáme zákazníky ze široké spádové oblasti.
Veronika Tebichová, Head of Shopping Centre Leasing společnosti CBRE

SuperZoo je síť specializovaných maloobchodních prodejen zabývajících se prodejem chovatelských potřeb, krmiv a živých zvířat. Jejich největší prodejna se nově nachází v pražském obchodním centru Letňany. Svým klientům nabízí široký a kompletní sortiment kvalitního krmiva od renomovaných tuzemských i zahraničních dodavatelů, ale i terarijní zvířátka, hlodavce, králíčky a třeba i papoušky. SuperZoo klade velký důraz na odbornost personálu. Oblíbené prodejny chovatelských potřeb lze nalézt již na 61 místech po celé ČR.

Obchodní centrum Letňany patří ke třem největším centrům v Praze. Svým zákazníkům nabízí nákupy ve více než 180 obchodech známých světových značek na ploše přes 125 000 m2. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou, doplňky a šperky. Samozřejmostí je nabídka dalších souvisejících služeb jako je např. čistírna, kadeřnictví, opravna obuvi, banky, lékárna či široká nabídka občerstvení a mnoho dalších. Pestré nakupování může zákazník obohatit návštěvou multikina, aquacentra, zimního stadionu nebo krytých tenisových kurtů či okusit adrenalin v přilehlé Hurricane factory nebo Surf Aréně.