Praha,
14
Říjen
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

Tomáš Beránek povede tým High Street Retail

CBRE rozšiřuje své podnikatelské aktivity v oblasti High Street Retail
CBRE, největší globální společnost v sektoru komerčních realitních služeb, oznamuje rozšíření svých podnikatelských aktivit v oblasti high street retail. Tomáš Beránek byl jmenován vedoucím oddělení High Street Retail and Tenant Representation. Tomáš Beránek má rozsáhlé zkušenosti s mezinárodními značkami (Foot Locker, Mango, Reserved, Deichmann, Samsung, Vodafone a mnoho jiných), maloobchodníky s prvotřídním a luxusním zbožím (Pandora, Michael Kors, Swarovski, Kering Group, Tosca Blu a další) a sjednával pronájem jejich provozoven v nejluxusnějších lokalitách Prahy (Pařížská, Na Příkopě, Václavské náměstí) a prvotřídních lokalitách s komerčními nemovitostmi po celé České republice.

Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE, říká: „CBRE je největší společností v oboru High Street Retail na Evropském trhu a jsme rádi, že můžeme potvrdit, že usilujeme o stejnou vedoucí úlohu i na českém trhu. Doufáme, že posílíme svou pozici na trhu nejen v centru Prahy, ale také v centrech jiných významných českých měst jako jsou například Brno nebo Karlovy Vary.“
Tomáš má více než osmileté zkušenosti v oblasti realitního trhu a bude spolupracovat s kolegy v CBRE po celém světě s cílem přitáhnout nové nadnárodní značky a maloobchodníky na český trh.
Jeho hlavní úlohou bude pronájem komerčních realit v centru Prahy (Na Příkopě, Václavské nám., Pařížská...), Brna (Česká, Masarykova..,) a jiných měst (např. Karlovy Vary).
Tomáš vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a studoval také na Univerzitě ve Stirlingu. Tomáš tráví svůj volný čas převážně s rodinou. Hraje plážový volejbal, basketbal, lední hokej a golf. Také rád lyžuje a tančí.