Prague,
08
Březen
2019
|
09:16
Europe/Amsterdam

TOUS otevřel nové obchody v Arkády Pankrác v Praze a v Olympii Plzeň

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájmy dvou nových obchodů španělské šperkařské značky TOUS. Nově značka Tous zdobí obchodní centrum Arkády Pankrác v Praze a v Olympii Plzeň. Celkem má již tato úspěšná značka, která vstoupila na český trh před třemi lety, dvanáct obchodů v České republice. Během spolupráce CBRE pomohlo otevřít TOUS polovinu obchodů v České republice. Úspěšná expanze této značky je důkazem, že se TOUS na našem trhu daří.

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE
„Velice gratuluji šperkařské značce TOUS k otevření dalších obchodů v Praze a v Plzni. Jsem rád, že se daří realizovat počáteční plány a TOUS otevřel během svého působení na českém trhu již dvanáct jednotek, a to jak v Praze, tak i v regionálních městech.“
Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant Representation společnosti CBRE

Módní značka TOUS má své obchody v Praze na ulici Na Příkopě, OC Nový Smíchov, OC Chodov, v Metropoli Zličín, v Centru Černý Most, v OC Palladium a nově v OC Arkády Pankrác. Zákazníci z ostatních regionů mohou tyto krásné šperky, kabelky a další módní produkty zakoupit v Brně v OC Olympia Brno, v Ostravě v Avion Shopping Park a v OC Nová Karolina a v Plzni v OC Plaza a nově v OC Olympia Plzeň.

Historie módní, španělské značky TOUS začala již v roce 1920. TOUS nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy, šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má TOUS pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Zákazníky překvapuje a těší svým jedinečným stylem, typickým pro všechny doplňky i šperky. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.