Prague,
01
Prosinec
2017
|
13:00
Europe/Amsterdam

V OC VIVO! Hostivař otevřela prodejna T-Mobile

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem nových obchodních prostor pro operátora mobilních sítí T‑Mobile. Nová pobočka T-Mobile o celkové rozloze 70 m2 je zákazníkům k dispozici v nákupním centru VIVO! Hostivař.

Naďa Kryglová, Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE
Jsme velice rádi, že se nám podařilo nalézt vhodné prostory pro T-Mobile v obchodním centru VIVO! Hostivař. T-Mobile tak skvěle doplní segment služeb a zároveň posílí zastoupení mobilního operátora.
Naďa Kryglová, Retail Leasing Consultant ve společnosti CBRE

T-Mobile je přední, významná skupina operátorů mobilních telefonních sítí, nabízející kromě operátorských služeb též celou řadu předplacených mobilních telefonů různých výrobců a také telefony opatřené vlastní značkou. Zákazníci mohou novou prodejnu T-Mobile o celkové rozloze 70 m2 nalézt -1. patře obchodního centra VIVO! Hostivař, které spravuje společnost CBRE. Obchod je pro své klienty otevřen denně od 10:00 – 20:00 hodin.

Obchodním centrum VIVO! Hostivař v Praze nabízí více než 50 obchodních jednotek. Velký důraz je kladen na další modernizaci, pokračující vylepšování skladby obchodů a na společenské akce pro děti i dospělé. VIVO! Hostivař představuje kombinaci nakupování a zábavy. Kavárny, restaurace, módní obchody a multikino Premiere Cinemas spolu s dětským koutkem Kulíškov a saunovým světem Saunia mohou zpříjemnit volný čas celé rodině.