Praha,
25
Listopad
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

Zaměstnanci české pobočky CBRE se zapojili do mezinárodní akce GREEN WEEK

V týdnu od 21. – 25. října 2013 se zaměstnanci české pobočky CBRE zapojili do mezinárodní kampaně pořádané v rámci CBRE. Akce s názvem GREEN WEEK si klade za cíl podpořit šetrný přístup k životnímu prostředí a poukázat na skutečnost, že je pro nás a naše klienty ekologie neopomíjeným aspektem. Chceme současně s touto skutečností demonstrovat, že dbáme na životní prostředí i skrze naše služby a náš aktivní přístup.

CBRE Green Week

CBRE poskytuje klientům z řad vlastníků, nájemníků či developerů poradenství v oblasti šetrného stavebnictví v dnešním, velmi rychle se rozvíjejícím stavebním prostředí. V rámci organizace spolupracujeme na mezinárodní CBRE úrovni, tak abychom zajistili našim klientům vysoký standard služeb, implementaci legislativy, optimalizaci provozních nákladů, zvyšování hodnot nemovitostí či vytváření zdravého a produktivního pracovního místa.

Zaměstnanci české pobočky CBRE se aktivně zapojili do nadnárodní kampaně. Více jak 300 zaměstnanců podpořilo iniciativu cestovat do zaměstnání pomocí ekologické-dopravy, elektrických kol, e-skútrů, e-auta nebo veřejné dopravy. Využili jsme této příležitosti prezentovat a seznámit zájemce s klíčovými aspekty šetrných budov (LEED a BREEAM certifikovaných budov).

A nejen to! Vedle našich každodenních činností jsme minimalizovali spotřebu tištěného papíru, snížit množství odpadu nebo podpořit četnost košů na tříděný odpad v kancelářských prostorech. Mimo tyto aktivity jsme podpořili zpracování a produkci bio-kávou.

Zde se můžet podívat na fotografie.